WYWIADÓWKA SZKOLNA

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 02 grudzień 2020 Opublikowano: środa, 02 grudzień 2020 Drukuj E-mail

WYWIADÓWKA SZKOLNA

Szanowni Rodzice,

w związku z brakiem możliwości spotkania się na wywiadówce, stacjonarnie w szkole, wychowawcy klas przekażą indywidualnie niezbędne informacje o ocenach i zachowaniu. Przypominamy, że dzięki dziennikowi elektronicznemu Librus, macie Państwo dostęp do wszystkich bieżących ocen Waszych dzieci oraz możliwość kontaktowania się z wychowawcami, nauczycielami.

Dla klas I- VII dyżur on-line wychowawców i nauczycieli (Teams, kontakt telefoniczny lub inny zaproponowany kanał komunikacyjny) będzie miał miejsce w dniu 9 grudnia 2020 r. (środa) w godzinach od 16.00 do 18.00.

Rodziców klasy VIII zapraszamy w dwóch grupach 9 grudnia do budynku szkoły w godz.16:00- 16:45 (rodziców uczniów mających numery od 1 do 12) oraz 17:15- 18:00.(rodziców uczniów mających numery od 13 do 23). Można oczywiście z wychowawcą ustalić również inny indywidualny termin. Spotkanie z wychowawcą odbędzie się w sali nr 22 i jest stacjonarne z powodu konieczności podpisania przez rodziców dokumentów do OKE.

Serdecznie zapraszamy do konsultacji, prosimy o wykorzystanie możliwości skontaktowania się z wychowawcą klasy, nauczycielami przedmiotów.

W tym trudnym czasie pamiętajmy o bezpieczeństwie dzieci oraz nas samych, jak i w sieci, tak i w świecie rzeczywistym.

Pracowników szkoły i rodziców uczniów klasy 8 przebywających na terenie placówki obowiązuje reżim sanitarny i obowiązek przestrzegania wdrożonych procedur bezpieczeństwa.

Agata Jankowska

20230621 115134