WYWIADÓWKA SZKOLNA

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 21 kwiecień 2021 Opublikowano: środa, 21 kwiecień 2021 Drukuj E-mail

Szanowni Rodzice,

w związku z brakiem możliwości spotkania się na wywiadówce, stacjonarnie w szkole, wychowawcy klas przekażą indywidualnie niezbędne informacje o ocenach i zachowaniu. Przypominamy, że dzięki dziennikowi elektronicznemu Librus, macie Państwo dostęp do wszystkich bieżących ocen Waszych dzieci oraz możliwość kontaktowania się z wychowawcami, nauczycielami, pedagogiem szkolnym i logopedą.

Dla klas I- VIII dyżur on-line wychowawców, nauczycieli, pedagoga szkolnego i logopedy (Teams, kontakt telefoniczny lub inny zaproponowany kanał komunikacyjny) będzie miał miejsce w dniu 29 kwietnia 2021 r. (czwartek) w godzinach od 16.00 do 18.00.

Serdecznie zapraszamy do konsultacji, prosimy o wykorzystanie możliwości skontaktowania się z wychowawcą klasy, nauczycielami przedmiotów, pedagogiem szkolnymi i logopedą.

W tym trudnym czasie pamiętajmy o bezpieczeństwie dzieci oraz nas samych, jak i w sieci, tak i w świecie rzeczywistym.

Agata Jankowska

M IMG 20161004 084310