Magia Świąt Bożego Narodzenia

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 20 grudzień 2021 Opublikowano: poniedziałek, 20 grudzień 2021 Drukuj E-mail

Konkurs plastyczny "Magia Świąt Bożego Narodzenia" na najpiękniejszą kartkę  bożonarodzeniową został rozstrzygnięty. Biorący udział w konkursie artyści wykazali się talentem, pomysłowością, ciekawą interpretacją tematu. Wykonali piękne kartki wykorzystując różnorodne materiały i techniki. Spośród 23 prac wybrano:

w kategorii klas 1-3
I miejsca:  Kornelia Jewuła kl 1
                Liliana Trela kl 1

II miejsca: Paulina Kędzior  kl 1
                Aleksandra Wolnik kl 2

III miejsca:  Agnieszka Nosal kl 1
                  Nikodem Cudecki kl 2

wyróżnienie:  Kinga Francuz kl1

w kategorii klas 4-8
I miejsce: Karolina Kędzior  kl 5b

II miejsce: Michał Marecik kl 5a

III miejsca : Nikola Cudecka kl 7
                  Karolina Augustynek kl 8b

Dyplomu za udział otrzymali: Oliwia Kawa, Adrian Borowiec, Igor Migdał, Julia Płaneta, Jakub Migdał, Wojciech Wołek, Lena Nowak, Sylwia Zapart, Bartłomiej Płaneta, Zuzanna Morys, Adam Marecik, Anna Flądro.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Pomóżmy Ukrainie