Podwójny sukces gimnazjalistów
W hali sportowej w Szczurowej odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców o Puchar Starosty Powiatu Brzesko - Andrzeja Potępy. W zawodach wzięło udział 6 drużyn dziewcząt i 6 drużyn chłopców z powiatu Brzesko. Nasze dziewczęta uplasowały się na II miejscu, a chłopcy na III miejscu.
Unihokej dziewcząt:
Grupa A:
Jadowniki, Borzęcin, Zaborów
Grupa B:
Brzesko nr 1, Szczurowa, Wola Dębińska
Mecze grupowe:
Jadowniki – Borzęcin – 0:0
Brzesko – Szczurowa – 0:1
Borzęcin – Zaborów – 2:1
Szczurowa – Wola Dębińska – 0:2
Jadowniki – Zaborów – 0:0
Brzesko nr 1 – Wola Dębińska – 0:1
Półfinały:
Borzęcin – Szczurowa 1:0
Wola Dębińska – Jadowniki 1:0
Mecz o III miejsce: Szczurowa – Jadowniki 1:0
Finał: Borzęcin – Wola Dębińska 1:1 karne (3:2)
Klasyfikacja końcowa:
1. PG Borzęcin
2. PG Wola Dębińska
3. PG Szczurowa
4. PG Jadowniki
5-6. PG Zaborów, PG Brzesko nr 1
Unihokej chłopców:
Grupa A:
Brzesko nr 1, Szczurowa, Wola Dębińska
Grupa B:
Jadowniki, Borzęcin, Zaborów
Wyniki meczów grupowych:
Jadowniki – Borzęcin – 0:2
Brzesko – Szczurowa – 0:4
Borzęcin – Zaborów – 0:0
Szczurowa – Wola Dębińska – 1:0
Jadowniki – Zaborów – 1:0
Brzesko nr 1 – Wola Dębińska – 0:2
Półfinały:
Jadowniki – Szczurowa 0:1
Wola Dębińska – Borzęcin 0:1
Mecz o III miejsce: Jadowniki - Wola Dębińska 0:1
Finał: Szczurowa – Borzęcin 1:0
Klasyfikacja końcowa:
1. PG Szczurowa
2. PG Borzęcin
3. PG Wola Dębińska
4. PG Jadowniki
5-6. PG Zaborów, PG Brzesko nr 1
Skład drużyn a Woli Dębińskiej:
Dziewczęta: Karolina Gębka, Weronika Boryczko, Olga Kowal, Katarzyna Pietuch, Laura Tomczyk, Klaudia Sołtys, Patrycja Malec, Martyna Lewandowska, Karolina Roczniak, Małgorzata Baczyńska, Gabriela Konopka, Diana Dzierwa.
Chłopcy: Daniel Kos, Miłosz Iwaniec, Jakub Biliński, Daniel Kita, Grzegorz Chmioła, Filip Pasula, Kornel Kozłowski, Wojciech Pomykacz, Mateusz Wasyłek, Łukasz Płaneta, Łukasz Jakubas, Marcin Maciejewski, Piotr Wronkowski.
Opiekunem drużyn z Woli Dębińskiej był nauczyciel w.f. mgr Jaromir Radzikowski.
Na zakończenie zawodów wręczono puchary oraz pamiątkowe dyplomy dla za miejsca od I do III.
Odsłony: 2569