Ognisko sześciolatków

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 01 październik 2014 Opublikowano: środa, 01 październik 2014 Drukuj E-mail

Klasa I "a" ze szkoły podstawowej spędziła miłe popołudnie przy ognisku, które odbyło się 29 września na prywatnej posesji w Dębnie. Wszystko było przygotowane profesjonalnie, zatem wychowawczyni pani Małgorzata Migda od pierwszej zapałki roznieciła ogień. Nasze sześciolatki świetnie radziły sobie z tradycyjnym pieczeniem kiełbasek. Dodatkową atrakcją była przejażdżka koniem. Dźwigał on dzielnie na swym grzbiecie każdego z uczestników imprezy, za co w nagrodę dostawał marchewkę. Pogoda dopisała, a rodzice i wychowawczyni mogli obserwować jak nasi najmłodsi uczniowie zdobywają kolejne doświadczenia. Uśmiechnięte buzie dzieci i zadowolonych rodziców można zobaczyć w galerii zdjęć.

M Lekkoatletyka