Visit London!

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 03 październik 2014 Opublikowano: piątek, 03 październik 2014 Drukuj E-mail

W roku szkolnym 2014/2015 w naszym gimnazjum organizowana jest atrakcyjna wycieczka do Londynu.
Odbędzie się ona w czerwcu.
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą!

FUN&LEARN - TERMIN: do ustalenia - CZAS TRWANIA: 6 dni

Zapisy przyjmuje p. Magdalena Ogar-Kieraś

PROGRAM: Dzień 1:
Przejazd A4 do granicy w Olszynie. Nocny przejazd przez Niemcy, Holandię i Francję do Calais. Po drodze krótkie postoje. Dzień 2:
Przeprawa Eurotunelem na tracie Calais – Folkestone.
Przejazd do Canterbury - zwiedzanie katedry i spacer po niezwykle urokliwym miasteczku. Przejazd do Gilingham, zakwaterowanie.
Być jak Jamie Olivier – warsztaty kulinarne. Obiadokolacja, nocleg. Dzień 3:
Śniadanie. Przejazd do Londynu.
„Hop on – Hop off” – Zwiedzanie Lodnynu z pokładu Angielskiego Autobusu. Przejazd koło 34 największych londyńskich atrakcji: m.in.: Piccadilly Circus, Kolumna Nelsona, Trafalgar Square, Ritz Hotel, Hyde Park, Buckingham Palace, Westminster Abbey, 10 Downing Street, Covent Garden, St. Paul's Cathedral, Tate Modern, Tower of London oraz wiele innych.
Wizyta w Muzeum Figur Woskowych Madam Tussaud. Rejs statkiem po Tamizie.
Obiadokolacja. Nocleg. Dzień 4
Śniadanie.
Dalsze zwiedzanie stolicy Wielkiej Brytanii: Tower of London -potężna twierdza strzegąca miasta nieprzerwanie od czasów Normanów, Tower Bridge. Dalej przejdziemy do królewskiej Dzielnicy Westminster, gdzie będziemy zwiedzać Opactwo Westminster. Przejdziemy obok Gmachu Parlamentu, nad Tamizą, aż do London Eye.
Obiadokolacja.
Wycieczka autokarem „London by Night”. Nocleg. Dzień 5
Śniadanie.
Zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej, Hyde Park, Oxford Street, Chinatown. Obiad.
W godzinach wieczornych przejazd w kierunku Calais. Przeprawa Eurotunelem. Dzień 6
Przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię do Polski. Przyjazd do Bochni w godzinach wieczornych. Zapewniamy:
Nocleg w schronisku młodzieżowym YHA MEDWAY, oraz SAFE STAY w Londynie
Wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja)
Transport autokarem klasy Lux
Ubezpieczenie (KL, NNW)
Opiekę pilota/przewodnika
Bilety wstępów do wybranych obiektów (podkreślone nazwy obiektów objęte są wejściem)
Bogaty program turystyczny
Warsztaty kulinarne