''Jesienne spotkanie przy herbacie''

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 23 październik 2006 Opublikowano: poniedziałek, 23 październik 2006 Drukuj E-mail

22 października 2006 r. o godz.17:00 na zamku w Dębnie odbyło się "Jesienne spotkanie przy herbacie", w trakcie którego uczniowie naszego gimnazjum wystąpili z montażem słowno – muzycznym. Podczas zwiedzania wystawy pt. "Życie mieszkańców Dębna i okolic w II połowie XIX i na początku XX wieku" uczestnicy spotkania mieli okazję posłuchać recytacji naszych gimnazjalistek, które prezentowały utwory o tematyce jesiennej, wiejskiej i patriotycznej, autorstwa Józefa Barana, Czesława Miłosza, Józefa Czechowicza, Marii Konopnickiej i Wisławy Szymborskiej. Występ przygotowała pani Małgorzata Sacha, nauczyciel języka polskiego Publicznego Gimnazjum w Woli Dębińskiej.

M DSC 0543