Dzień Babci i Dziadka

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 01 luty 2007 Opublikowano: czwartek, 01 luty 2007 Drukuj E-mail

Ważnym wydarzeniem w naszej szkole była uroczystość z okazji Dnia babci i Dnia Dziadka. Uroczystość przygotowała klasa druga pod kierunkiem wychowawczyni p. Małgorzaty Martyny i p. Małgorzaty Brzuchacz - scenografia. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: babcie i dziadkowie. Wnuki z przejęciem zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Było przedstawienie pt."Babcia na tropie", piosenki, wiersze oraz specjalny koncert życzeń.
Po występie wnuki wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Następnie rodzice zaprosili miłych gości i wnuczęta na poczęstunek. Odbyło się też wspólne kolędowanie.
Dzień babci i Dzień Dziadka to dzień, w którym spotykają się trzy pokolenia. Ten dzień zawsze długo i miło wspominamy dzięki wspaniałej atmosferze, a przede wszystkim ciepłej życzliwości jaką stwarzają właśnie Dziadkowie. (Zdjęcia w Naszej Galerii)

Psbp2009 6