Wakacje

Strażackie konkursy plastyczne

Opublikowano: piÄ…tek, 31 maj 2024 Drukuj E-mail

Podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych- ,,Strażacy chronią lasy - lasy chronią klimat! Jestem odpowiedzialny z natury, czuję klimat’’ odbyło się w remizie OSP w Dołach w połowie maja. Wyłonionym wcześniej zwycięzcom przyznano nagrody i wyróżnienia. Wśród laureatów znaleźli się przedstawiciele naszej szkoły, którym gratulujemy talentu plastycznego i pomysłowości przy wykonywaniu prac.

W Kategorii klas V-VIII szkoły podstawowej:

I miejsce - Karolina Kędzior kl.7b

W Kategorii klas I-IV szkoły podstawowej:

II miejsce - Agnieszka Nosal kl.3

II miejsce - Paulina Kędzior kl.3

Wyróżnienie - Wiktor Sowa kl. 1

Wyróżnienie - Wojciech Wołek kl.3

Eliminacje powiatowe konkursu ogólnopolskiego:

Końcem stycznia 2024 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego edycja 2023/2024. Konkurs miał na celu zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, działalnością straży pożarnych, w tym działań ratowniczo-gaśniczych, a także rozwojem indywidualnych uzdolnień plastycznych. Miło nam poinformować, że w III grupie wiekowej doceniono pracę uczennicy naszej szkoły:

II miejsce – Karolina Kędzior - PSP Wola Dębińska Wręczenie nagród odbędzie się na koniec roku szkolnego.

GALERIA (klik)

Nekrolog