"Mini World Cup - 2019"

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 11 marzec 2019 Opublikowano: poniedziałek, 11 marzec 2019 Drukuj E-mail

„Mini World Cup – 2019” pod tym hasłem w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego. Zawody zostały zorganizowane przez  UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Publiczną Szkołę Podstawową w Woli Dębińskiej oraz Urząd Gminy Dębno.

Na starcie stanęło pięć  tzw. „dzikich drużyn”: Anglia, Hiszpania, Włochy, Brazylia, Argentyna. W wyniku rywalizacji sportowej I miejsce zajęła Anglia, w której skład weszli: Antoni Kukuś, Hubert Hebda, Kacper Kos, Michał Maziarz. Zwycięska drużyna otrzymała puchar oraz pamiątkowe medale. Dla najlepszych piłkarzy były również statuetki, dyplomy, piłki i słodycze.

Nagrody wręczyli Wójt Gminy Dębno - Wiesław Kozłowski oraz Dyrektor Szkoły w  Woli Dębińskiej - Agata Jankowska. Nagrody Zostały one ufundowane przez Wójta Gminy Dębno.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

  1. Anglia
  2. Hiszpania
  3. Brazylia
  4. Argentyna
  5. Włochy
Odsłony: 338

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Druzyna PSP Wola D
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.