Jestem fit – mam zdrowie

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 18 marzec 2019 Opublikowano: poniedziałek, 18 marzec 2019 Drukuj E-mail

Pod takim hasłem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu odbyła się III edycja konkursu „Zdrowy Styl Życia”. Uczennice z kl. 7 naszej szkoły – Aleksandra Serafin i Emilia Sowa – świetnie zaprezentowały swoją wiedzę i umiejętności dotyczące żywności, żywienia i zdrowego stylu życia, zajmując I miejsce.

Największą liczbę punktów można było zdobyć w I etapie konkursu, który polegał na indywidualnym rozwiązywaniu testu pisemnego. W II etapie należało przedstawić prezentację multimedialną o zasadach zdrowego żywienia i rodzajach aktywności fizycznej, a zadaniem  III etapu było wykonanie potrawy - zapiekanki wegetariańskiej. Suma punktów z poszczególnych części konkursu zapewniła zwycięstwo drużynie z naszej szkoły.

Uczennice zostały przygotowane przez nauczyciela biologii – Lucynę Migdał.

Odsłony: 365

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Druzyna PSP Wola D
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.