„Z szachami na ty”

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 18 marzec 2019 Opublikowano: poniedziałek, 18 marzec 2019 Drukuj E-mail

„Z szachami na TY” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Indywidualny Turniej Szachów Szybkich P – 15 o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. Organizatorem był UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej i Urząd Gminy Dębno. Zwycięzcą został Bartosz Pięta, który otrzymał Puchar Wójta Gminy Dębno. Ponadto  zawodnicy za miejsca I-III otrzymali statuetki szklane, medale, dyplomy, słodycze i kubki termiczne „Barcelona”. Nagrody wręczył Wójt Gminy Dębno – Wiesław Kozłowski i Dyrektor Publicznej Szkoły w Woli Dębińskiej – Agata Jankowska

Turniej przeprowadził opiekun UKS „ATLAS” – Jaromir Radzikowski.

Klasyfikacja końcowa pierwszej szóstki turnieju:

1. Bartosz Pięta - 8,5 pkt.
2. Adam Marecik - 7,0 pkt.
3. Michał Maziarz - 6,5 pkt.
4. Antoni Kukuś - 6,0 pkt.
5. Maksymilian Sikora - 5,5 pkt.
6. Patryk Ledziński - 5,0 pkt.

Odsłony: 289

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Druzyna PSP Wola D
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.