ERASMUS+ w GRECJI

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 10 kwiecień 2019 Opublikowano: środa, 10 kwiecień 2019 Drukuj E-mail

W dniach 25-29 marca 2019 roku w greckiej miejscowości Valtinou odbywało się kolejne spotkanie w ramach projektu Erasmus+ pt: „Podróż po Europie z aktywizującymi metodami nauczania”. Podczas wspólnych zajęć nauczycielki naszej szkoły Magdalena Hepner – Widło oraz Barbara Legutko i uczennice: Natalia Maciejewska, Paulina Węgrzyn oraz Eliza Szostak prezentowały wypracowane w ramach projektu quizy edukacyjne oraz nagranie piosenki na temat podróży. Zajęcia prowadzone były dla uczniów greckich i pozostałych uczestników spotkania ze szkół z Włoch, Hiszpanii i Węgier. Miały one na celu zaznajomienie uczestników z bogatą historią naszego kraju, przybliżenie tradycji i kultury. Miałyśmy też okazję zwiedzić przepiękne zakątki Grecji, takie jak Meteory, Saloniki, wyspę Corfu czy Trikalę. Wzięłyśmy udział w warsztatach dotyczących trudnych zagadnień współczesnej cywilizacji, np. ochrona środowiska, rozwój technologiczny czy problematyka migracji.

Odsłony: 246

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDyplom
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.