Dbajmy o zdrowie

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: sobota, 06 kwiecień 2019 Opublikowano: sobota, 06 kwiecień 2019 Drukuj E-mail

Z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia, dnia 05 kwietnia 2019 r., klasa 6 razem z wychowawcą brała udział w lekcji poświęconej tej tematyce. Poruszone zostały aspekty zdrowia dla każdego, dostępności nowoczesnej medycyny w różnych krajach oraz sposoby dbania o zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne.

Uczniowie dzielili się swoimi pomysłami oraz wzięli udział w zajęciach sportowych na świeżym powietrzu, wykorzystując zewnętrzną siłownię oraz boisko sportowe przy naszej szkole.

Odsłony: 213

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Druzyna PSP Wola D
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.