I Mała Olimpiada Sportowa

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: sobota, 11 czerwiec 2016 Opublikowano: sobota, 11 czerwiec 2016 Drukuj E-mail

9 czerwca w Łoniowej odbyła się I Mała Olimpiada Sportowa dla Szkół Podstawowych Gminy Dębno  klas I -III . Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I i II: Patrycja Przeklasa, Agnieszka Kliś, Franciszek Gadzina, Kamil Latocha, Amelia Dudek, Wiktoria Roczniak, Joachim Wójtowicz, Patryk Rzepa, Martyna Nowacka, Szymon Kliś, Emilia Sikora oraz Maksymilian Sikora. W wesołej atmosferze gry fair play najmłodsi uczniowie konkurowali w różnych dyscyplinach: rzucie oszczepem, skoku w dal, torze przeszkód, wyścigu matematycznym. Nie we wszystkich dyscyplinach byliśmy najlepsi, ale zgromadzona liczba punktów pozwoliła zająć zaszczytne drugie miejsce. Po uroczystej dekoracji medalami i dyplomami  przez Wójta Gminy Dębno, Dyrektora Dębińskiego Centrum Kultury i Panią Dyrektor PSP w Łoniowej wróciliśmy do naszej szkoły w wyśmienitych humorach. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwały opiekunki Jolanta Ogar i Magdalena Hebda.

Odsłony: 891

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Euroweek
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.