Ornitologiczne zmagania

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 02 czerwiec 2016 Opublikowano: czwartek, 02 czerwiec 2016 Drukuj E-mail

Mocna grupa z naszego gimnazjum w składzie: Bartłomiej Gala, Kinga Gurgul i Michał Gurgul nie zawiodła i wywalczyła I miejsce w Gminnym Konkursie Biologicznym „Jestem na pTAK”, który odbył się w Porąbce Uszewskiej.  Rozpoczęły go zajęcia warsztatowe z ornitologii. W ich trakcie uczniom przedstawiono rzadkie gatunki ptaków występujących w Polsce, ich biotopy, zwyczaje i zagrożenia. Następnie uczestnicy konkursu rozwiązywali krzyżówkę o ptakach. W rywalizacji indywidualnej również nam się powiodło, a to za sprawą Bartka, który pokonał przedstawicieli pozostałych trzech gimnazjów z terenu gminy Dębno. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze i był bardzo dobrą okazją do pogłębiania wiedzy i rozwijania przyrodniczych pasji.

Odsłony: 906

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Euroweek
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.