Gimnazjada Gminy Dębno

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 01 czerwiec 2016 Opublikowano: środa, 01 czerwiec 2016 Drukuj E-mail

Na boisku „Orlik” w  Łysej Górze odbył się Turniej Piłki Nożnej w ramach Gminnej Gimnazjady Gminy Dębno Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesław Kozłowskiego. Na starcie stanęły 5 gimnazjów: Gimnazjum Łysa Góra, Gimnazjum Wola Dębińska, Gimnazjum  Sufczyn, MOS Łysa Góra, Gimnazjum  Porąbka Uszewska. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Zawodnicy z Woli Dębińskiej nie dal szans rywalom pokonując wszystkie drużyny i nie tracąc przy tym, ani jednej bramki: PG Syfczyn 4:0, PG Łysa Góra  7:0, PG Porąbka Uszewska 2:0, MOS Łysa Góra 4:0.

Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Biliński, Daniel Kos, Maciej Jarosz, Paweł Pałucki, Konrad Grzesik, Adam Serafin, Krystian Gostek, Kamil Jagieła, Józef Nowak, Piotr Wronkowski, Łukasz Kosiba. Opiekunem drużyny z Woli Dębińskiej był nauczyciel w.f. – Jaromir Radzikowski.

Tabela końcowa turnieju gminnej piłki nożnej:

  1. PG Wola Dębińska
  2. PG Syfczyn
  3. PG Łysa Góra
  4. PG Porąbka Uszewska
  5. MOS Łysa Góra
Odsłony: 834

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Euroweek
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.