Wyśpiewane sukcesy

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 09 luty 2016 Opublikowano: wtorek, 09 luty 2016

W Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych w Łysej Górze mamy zdobywców czołowych miejsc. Szymon Rozmus z kl. III szkoły podstawowej zwyciężył w swojej kategorii wykonując utwór "Moja Pastorałka". W grupie gimnazjalistów II miejsce zajęła Patrycja Mytnik z kl. II c prezentując pastorałkę "Dla Niego cały świat", a III - Karolina Płaneta z kl. III b śpiewając "Idzie kolęda, Polska kolęda".

Na liście laureatów XI Brzeskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek "O Muszlę św. Jakuba" pojawiła się Karolina Płaneta zajmując  II miejsce, a  wyróżnienia przypadły: Szymonowi Rozmusowi i Patrycji Mytnik oraz Patrykowi Ledzińskiemu z kl. IV.
Gratulujemy!

Odsłony: 890

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.