Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: niedziela, 18 grudzień 2016 Opublikowano: niedziela, 18 grudzień 2016

W dniach: 6.12.2016 r., 7.12.2016 r., 12.12.2016 r. UKS „Wolania” przy współpracy z Dyrekcją Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pt. „Sport przepustką do kariery i zdrowego stylu życia” zorganizował turniej piłki ręcznej dla uczniów PSP i PG. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Dębno.

Klasyfikacja końcowa zawodów dla PSP:

Dziewczęta:

Chłopcy:

 

Klasyfikacja końcowa zawodów dla PG:

Dziewczęta:

Chłopcy:

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale. Turniej przygotował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Sołtys. Ponadto nagrodzono uczniów dyplomami, statuetkami i pucharami wyróżniających się zaangażowaniem w pracy w UKS „Wolania” oraz osiągnięciami sportowymi w roku 2016.

Odsłony: 13337

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.