Muzyczny sukces uczniów z PSP w Woli Dębińskiej

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 02 listopad 2017 Opublikowano: czwartek, 02 listopad 2017

Dnia 23. Października br., w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku odbył się Powiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”. Z naszej szkoły udział wzięło troje uczniów w kategorii poezja śpiewana. Marta Kłusek zaprezentowała utwory: „Bieszczadzkie anioły” z tekstem A. Ziemianina i muzyką K. Myszkowskiego. Julia Górska wykonała utwór ze słowami Konstantego Ildenfonsa Gałczyńskiego i muzyką Włodzimierza Karcza „Muzeum i dziewczyna” i „Zdumienie” do słów Karola Wojtyły i muzyki Piotra Rubika, natomiast Mateusz Kłusek: „Z nim będziesz szczęśliwsza”, którego autorem tekstu jest Edward Stachura, a muzykę skomponował Krzysztof Myszkowski. Drugim jego utworem było „Historia pewnej podróży” autorstwa Marka Grechuty. Mateusz zajął  1 miejsce, zaś Julia drugie. 26. Października odbył się kolejny międzypowiatowy i zarazem ostatni etap, w którym Mateusz zdobył 3 miejsce. Do konkursu przygotowała uczniów i opiekę sprawowała mgr Elżbieta Rega.

Laureatom i opiekunowi serdecznie gratulujemy.

Odsłony: 1231

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.