Spotkanie we Włoszech

Opublikowano: piątek, 05 październik 2018 Drukuj E-mail

W dniach 23-29 września odbyło się czwarte spotkanie w ramach projektu Erasmus+ "Podróż po Europie z aktywizującymi metodami nauczania", w którym uczestniczy nasza szkoła. Uczennice klasy III b: Karolina Bober, Amelia Okrzesa i Kornelia Potępa wraz z nauczycielkami: panią Małgorzatą Sachą i panią Anną Gurgul, udały się do włoskiego miasteczka Cisterna di Latina. Wyjazd miał na celu wymianę doświadczeń dotyczących nowoczesnych technik i metod nauczania. Okazją do tego były tzw. targi edukacyjne, podczas których przedstawiciele wszystkich krajów biorących udział w projekcie zaprezentowali przygotowane przez siebie gry, filmy, prezentacje oraz wiele innych ciekawych pomysłów mających na celu uatrakcyjnienie procesu nauczania.

W czasie pobytu we Włoszech nie mogło zabraknąć czasu na zwiedzanie. Słoneczna i ciepła aura sprzyjała nam podczas wizyty w Rzymie, Neapolu, Pompejach. Przechadzając się uliczkami włoskich miasteczek, pośród tylu wspaniałych zabytków cofnęliśmy się na chwilę w czasie. Było to dla wszystkich niezapomniane przeżycie.

Tydzień spędzony we Włoszech minął bardzo szybko, jednak dla wszystkich uczestników był to czas wyjątkowy. Złożyły się na to: cudowna atmosfera, życzliwi ludzie, wyjątkowe miejsca, przepiękna pogoda i oczywiście wyśmienita włoska kuchnia. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania w ramach programu Erasmus+.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Zdjecie01
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.