„Biało-czerwone impresje”

Opublikowano: wtorek, 23 październik 2018 Drukuj E-mail

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej oraz Dębińskie Centrum Kultury zapraszają do udziału w Gminnym Konkursie Fotograficznym „Biało-czerwone impresje”. Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do fotografowania otaczającego nas świata, a w szczególności miejsc związanych z walką o niepodległość i kształtowanie więzi emocjonalnej z ojczyzną, jej historią, tradycjami oraz wartościami.

Pobierz regulamin konkursu

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

20181220 100946 HDR
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.