Widowisko Dumy i Radości w Krakowie

Opublikowano: niedziela, 28 październik 2018 Drukuj E-mail

Dnia 19 października 2018 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w obchodach Stulecia Niepodległości zorganizowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Świętowanie rozpoczęło się mszą świętą na Wawelu koncelebrowaną pod przewodnictwem metropolity krakowskiego ks. abp. Marka Jędrzejewskiego. Po mszy św. reprezentacje z całego województwa małopolskiego, uformowawszy szyki, przemaszerowały ulicami Krakowa, by złożyć kwiaty pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego. Celem młodzieży maszerującej w strojach z epok, które  symbolizowały zrywy narodowe, był Park im. Henryka Jordana w Krakowie. Przy akompaniamencie Orkiestry Górniczej z Wieliczki nastąpiła prezentacja poszczególnych grup biorących udział w Widowisku. Uczestnicy mieli również przygotowany poczęstunek. Można było się spotkać z reprezentacjami szkół sąsiadujących, a także wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Mpod Tekstem
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.