Uwaga! Zebranie z rodzicami odbędzie się 20 listopada 2018 r. (wtorek) o godzinie 17:00

Sztuka "Domek z piernika"

Opublikowano: poniedziałek, 29 październik 2018 Drukuj E-mail

Uczniowie klasy I obejrzeli sztukę teatralną inspirowaną bajką o „Jasiu i Małgosi”, a noszącą tytuł "Domek z piernika". Przedstawienie bardzo im się podobało. Była to piękna bajka o wychowaniu. Zawierała elementy profilaktyczne i ekologiczne, treści dotyczące konieczności dbania o swoje środowisko i zdrowe odżywianie.  Dzieci żywo reagowały na to co działo się na scenie.  Bajka wprowadziła wszystkich w zaczarowany świat teatru poprzez piękne kostiumy, dekoracje oraz światło. Podczas przedstawienia zaprezentowano połączenie gry aktorskiej z teatrem kukiełkowym. Nie zabrakło tańca, śpiewu i nauk moralnych. Dzieci na pewno zapamiętają przesłanie, mówiące o tym, że rodzice wszystko zrobią dla swoich pociech, by je dobrze wychować. Wycieczkę zorganizowała Pani Lucyna Mucha.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

As Logo
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.