Mobilne planetarium – nowoczesne podejście do nauki

Opublikowano: poniedziałek, 15 październik 2018 Drukuj E-mail

W piątek 12.10.18r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję w mobilnym planetarium obejrzeć dwa filmy „O układzie Słonecznym” i „Pierwsze kroki na Księżycu”. Prezentowane filmy dokumentalno – edukacyjne, umożliwiają uczniom poznawanie zjawisk z otaczającego świata w sposób pełniejszy niż w toku tradycyjnych zajęć lekcyjnych. Dzięki wykorzystaniu nowatorskich rozwiązań, możemy zgłębiać to, co do tej pory wydawało się nam nieosiągalne, nieprzyswajalne i całkowicie niezrozumiałe. Podchodząc do edukacji w kreatywny sposób możemy lepiej zrozumieć otaczający nas świat. Pobudzając wiele zmysłów jednocześnie zwiększamy skuteczność procesu uczenia się.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M DSC2247
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.