Dary dla schroniska zwierząt

Opublikowano: czwartek, 08 listopad 2018 Drukuj E-mail

Uczniowie z klas I-III, którzy uczestniczyli w kółku przyrodniczym, działającym w ramach projektu „Szkoła przyszłości” ufundowali dla zwierząt ze schroniska w Borku zapasy karmy i zabawek. Celem działającego schroniska jest zapewnienie godnego bytu przebywającym tam zwierzętom, udzielenie im schronienia, nakarmienie, zapewnienie odpowiedniej opieki weterynaryjnej, a w razie potrzeby leczenia. Bardzo dziękujemy i dzieciom,  i rodzicom za włączenie się do akcji.

Koordynator: Lucyna Mucha

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Koncert 2017 22
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.