Wicemistrzowie Gminy Dębno

Opublikowano: środa, 14 listopad 2018 Drukuj E-mail

W sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej odbyły się zawody z cyklu Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. W turnieju piłki nożnej chłopców udział wzięły drużyny reprezentujące szkoły: PSP Porąbka Uszewska, PSP Wola Dębińska, ZSP Dębno, PSP Biadoliny Szlacheckie, ZSP Maszkienice, ZSP Łysa Góra, PSP Łoniowa Pierwsze miejsce w turnieju zajęła PSP Porąbka Uszewska, która pokonała w fiale PSP Wola Dębińska rzutami karnymi 8:7 (w meczu było 0:0 w normalnym czasie gry). Skład drużyny PSP Wola Dębińska: Karol Kliś, Kacper Marmól, Michał Nowacki, Michał Sakłak, Mariusz Kania, Kamil Biliński. Najwięcej bramek dla PSP Wola Dębińska zdobył Kacper Marmól - 10 bramek. Turniej rozegrany został pod patronatem Wójta Gminy Dębno -Wiesława Kozłowskiego. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy za I miejsce dodatkowo otrzymali nagrodę rzeczową - piłkę. Opiekunem drużyny z Woli Dębińskiej był nauczyciel wychowania fizycznego - Jaromir Radzikowski.

MDSC01392