"Widokówka z pozdrowieniami"

Opublikowano: środa, 14 listopad 2018 Drukuj E-mail

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział najpierw w szkolnych eliminacjach, a następnie w Gminnym Konkursie Plastyczno - Literackim organizowanym w PSP w Łoniowej i Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi. Tematyka widokówki tym razem miała być związana z odzyskaniem Niepodległości. W kategorii klas I-III drugie miejsce zajęła Karolina Kędzior (kl. II, opiekun - Jolanta Ogar), III miejsce - Julia Roczniak (kl. I, opiekun - Lucyna Mucha), wyróżnienie zdobył Sergiusz Sworniowski (kl. I, opiekun - Lucyna Mucha). Wśród uczniów  klas starszych nagrodzono pracę Weroniki Pięty z klasy V (opiekun - Bogusława Faron). Uczennicy przyznano III miejsce. Eliminacje szkolne przeprowadziła pani Lucyna Mucha i Bogusława Faron. Gratulujemy wyróżnionym uczniom.

20230607 104432