Wicemistrzynie Powiatu Brzeskiego

Opublikowano: środa, 21 listopad 2018 Drukuj E-mail

Dziewczęta z Woli Dębińskiej Wicemistrzyniami Powiatu Brzeskiego

W dniu 16.11.2018 r. w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkół Podstawowych w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców. Zawody zostały zorganizowane przez PSP w Woli Dębińskiej i Starostwo Powiatowe w Brzesku.

Dziewczęta: PSP w Woli Dębińskiej – Zuzanna Kukuś, Emilia Kural, Martyna Pawluk, opiekun – Krzysztof Sołtys, ZSP w Złotej – Klaudia Marek, Julia Święch, opiekun – Wojciech Goryca, PSP w Zaborowie – Justyna Babło, Izabela Caban, Małgorzata Kawiorska, opiekun – Katarzyna Biedrońska, PSP nr 2 w Brzesku – Aleksandra Klimek, Julia Bodura, Patrycja Serafin, opiekun – Magdalena Bednarczyk Fido, PSP w Gnojniku – Julita Cięciwa, Julia Migda, Julia Zapór, opiekun – Bogdan Wszołek, ZSP w Łysej Górze – Weronika Najberk, Natalia Ogar, opiekun - Mikołaj Gurgul.

Chłopcy: PSP w Woli Dębińskiej – Albert Migdał , Krystian Kapusta, Patryk Szkarłat, opiekun – Krzysztof Sołtys, ZSP w Złotej – Dominik Mleczko, Kacper Potępa, opiekun – Wojciech Goryca, PSP w Szczurowej – Konrad Florek, Wiktor Zięba, opiekun – Katarzyna Biedrońska, PSP nr 2 w Brzesku – Oliwer Klimczak, Julian Smulski, Antoni Zaręba, Franciszek Janasa, opiekun – Magdalena Bednarczyk – Fido, PSP w Gnojniku – Dawid Frankowski, Mateusz Gazda, Michał Migrała, opiekun – Bogdan Wszołek, ZSP w Łysej Górze – Bartłomiej Batko, Kacper Tyrkiel, opiekun – Mikołaj Gurgul.

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta: I miejsce - ZSP w Złotej, II miejsce – PSP w Woli Dębińskiej, III miejsce – PSP nr 2 w Zaborowie, IV miejsce – PSP nr 2 w Brzesku, V miejsce – ZSP w Łysej Górze, VI miejsce – PSP w Gnojniku.

Chłopcy: I miejsce – ZSP w Złotej, II miejsce – PSP w Szczurowej, III miejsce –PSP nr 2 w Brzesku, IV miejsce – PSP w Gnojniku, V miejsce – PSP w Woli Dębińskiej, VI miejsce – ZSP w Łysej Górze.

Medale i dyplomy wręczyły: dyrektor PSP w Woli Dębińskiej – mgr inż. Agata Jankowska, wicedyrektor PSP w Woli Dębińskiej – mgr Małgorzata Sacha.

Zawody prowadził: nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Sołtys.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M IMG 1668
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.