"Magia Świąt Bożego Narodzenia"

Opublikowano: poniedziałek, 26 listopad 2018 Drukuj E-mail

Regulamin Szkolnego Konkursu Plastycznego

1. Organizator konkursu: Organizatorem konkursu plastycznego na kartkę świąteczną pt.: "Magia Świąt Bożego Narodzenia". jest opiekun Samorządu Uczniowskiego pani Jolanta Ogar wraz z Samorządem Uczniowskim. Regulamin dostępny jest na www.szkolawola.pl.

2. Cele konkursu:

* rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej;
* rozwijanie wrażliwości estetycznej;
* stworzenie możliwości własnych dokonań twórczych.
* przybliżenie i zainteresowanie dzieci i młodzieży tradycją związaną z Bożym Narodzeniem

3. Temat: Tematem konkursu jest interpretacja tytułowego hasła "Magia Świąt Bożego Narodzenia". Zadaniem uczestników jest przedstawienie nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia w postaci ręcznie wykonanej kartki świątecznej.

4. Uczestnicy: Konkurs jest adresowany do wszystkich uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej w poszczególnych kategoriach wiekowych:

* kategoria I: klasy I – IV SP
* kategoria II: klasy V SP – III GIM

5. Zasady uczestnictwa: Jeden uczeń może przedstawić tylko jedną pracę konkursową. Nie będą oceniane prace zbiorowe. Do każdej pracy powinna być dołączona metryczka (osobna karteczka) zawierającą: * imię i nazwisko autora; * klasę, * kategorię wiekową.

6. Forma: Technika dowolna płaska lub półpłaska, należy unikać gotowych, kupionych elementów, w konkursie nie będą oceniane także prace wykonane w technice komputerowej. Praca powinna zachować charakter i cechy kartki świątecznej, nie może zawierać życzeń ani dedykacji.

7. Format: Kartka świąteczna w dowolnym kształcie, nieprzekraczająca formatu A5, pojedyncza lub składana,

8. Kryteria oceny prac: Komisja oceni prace według następujących kryteriów:

* zgodność z tematem;
* pomysłowość i oryginalność formy;
* estetykę wykonania.

9. Rozstrzygnięcie konkursu: Informacje o wynikach konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.szkolawola.pl. Kartki świąteczne biorące udział w konkursie zostaną wykorzystane jako upominki świąteczne przekazane z życzeniami.

10. Prace należy składać do dnia 11.12.2018r.

 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Bg Konkurs005
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.