Igrzyska Dzieci Gminy Dębno

Opublikowano: poniedziałek, 26 listopad 2018 Drukuj E-mail

Publiczna Szkoła w  Woli Dębińskiej najlepsza w Gminie Dębno!!!

W sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Maszkienicach odbyły się zawody z cyklu Igrzyska Dzieci Gminy Dębno. W turnieju piłki nożnej chłopców udział wzięły drużyny reprezentujące szkoły z Porąbki Uszewskiej, Woli Dębińskiej, Dębna, Biadolin Szlacheckich, Maszkienic i Łysej Góry. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Woli Dębińskiej, pokonując w półfinale zespół z Maszkienic 2:0, a w finale drużynę z Dębna 2:1. Zwycięski skład z Woli Dębińskiej: Szymon Kliś, Bartosz Ciemięga, Joachim Wójtowicz, Wojciech Grocholski, Patryk Rzepa, Hubert Hebda, Antoni Kukuś, Kacper Kurek. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobył Bartosz Ciemięga - 4. Turniej rozegrany został pod patronatem Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zespoły za miejsca I-III piłki jako nagrody rzeczowe. Opiekunem drużyny z Woli Dębińskiej był nauczyciel wychowania fizycznego – Jaromir Radzikowski.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Ukraina
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.