Pakiety edukacyjne dla pierwszaków

Opublikowano: poniedziałek, 26 listopad 2018 Drukuj E-mail

Uczniowie klasy I w ramach akcji „Mój pierwszy zeszyt” otrzymali od Instytutu Pamięci Narodowej zeszyty z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego na okładce oraz czerwone ołówki. Akcję tę zorganizowano w związku z obchodami Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Zeszyty zostały przekazane oficjalnie podczas inauguracji roku szkolnego w Stróży, w której wziął udział prezes IPN dr Jarosław Szarek. Natomiast pracownicy oddziału krakowskiego IPN przybyli na uroczystości szkolne do Krakowa, Tarnowa i kilku innych miejscowości, by przekazać uczniom pakiety edukacyjne. Naszym pierwszoklasistom wręczono upominki podczas „Lekcji patriotycznej” zorganizowanej w związku z realizacją Międzynarodowego Projektu pt. „Piękna Nasza Polska Cała”, w której wzięli udział również Rodzice.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MIMG 20181125 WA0003
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.