Brązowi Medaliści z Woli Dębińskiej

Opublikowano: wtorek, 27 listopad 2018 Drukuj E-mail

Powiatowe Igrzyska Dzieci
Badminton Drużynowy Dziewcząt i Chłopców

W dniu 23.11.2018 r. w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska Dzieci w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wzięło udział 5 zespołów dziewcząt i 5 zespołów chłopców. Zawody zostały zorganizowane przez PSP w Woli Dębińskiej i Starostwo Powiatowe w Brzesku.

Chłopcy: PSP w Woli Dębińskiej – Kacper Kurek, Antoni Kukuś, opiekun – Krzysztof Sołtys, PSP w Szczurowej – Filip Fijałkowski, Jakub Puskarz, Nikodem Biale, opiekun – Robert Dzień, PSP w Jasieniu – Szymon Kozieł, Adrian Pawełek, Ignacy Zelek, opiekun – Tomasz Rogóż, ZSP w Złotej – Patryk Marecik, Tomasz Mleczko, opiekun – Wojciech Goryca, PSP w Uszwi – Konrad Hosaniak, Adrian Piekarz, opiekun – Kamil Kuras.

Dziewczęta: PSP w Jurkowie – Wiktoria Nieć, Kaja Tekiela, Karolina Witkowska, opiekun – Bartłomiej Wnęk, PSP w Zaborowie – Weronika Mucek, Natalia Łucarz, Martyna Burzawa , opiekun – Beata Komorowska , PSP w Woli Dębińskiej – Wiktoria Roczniak, Oliwia Szkarłat, opiekun – Krzysztof Sołtys, PSP nr 2 Brzesku – Patrycja Nalepa, Kamila Nycz, Gabriela Ryba, opiekun – Sławomir Rydz, PSP w Uszwi – Maria Biernat, Weronika Kolarz, Nikola Młyńska, Gabriela Witkowska, opiekun - Kamil Kuras.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce – PSP w Zaborowie, II miejsce – PSP w Jurkowie, III miejsce – PSP nr 2 w Brzesku , IV miejsce – PSP w Woli Dębińskiej, V miejsce – PSP w Uszwi.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

I miejsce – ZSP w Złotej, II miejsce – PSP w Jasieniu, III miejsce – PSP w Woli Dębińskiej, IV miejsce – PSP w Szczurowej, V miejsce – PSP w Uszwi.

Medale i dyplomy wręczyła wicedyrektor PSP w Woli Dębińskiej – mgr Małgorzata Sacha

Zawody prowadził nauczyciel wychowania fizycznego - Krzysztof Sołtys

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Psbp2009 2
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.