„Żongluję jak Ronaldo”

Opublikowano: piątek, 07 grudzień 2018 Drukuj E-mail

 

W sali gimnastycznej w Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Żonglerki Piłką Nożną Chłopców „Żongluję jak Ronaldo”. Organizatorem zmagań sportowych był UKS "ATLAS", Urząd Gminy Dębno, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej. W konkursie wzięło udział prawie 40 chłopców. Nagrody zakupiono z środków finansowych pozyskanych w ramach konkursu ofert na realizację zadań z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w 2018 roku promujących zdrowy styl życia ogłoszony przez Wójta Gminy Dębno i Gminą Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, a także ze środków finansowych otrzymanych od sponsorów. Nagrody wręczyła Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej - Agata Jankowska. Zwycięzca otrzymał puchar, ponadto zawodnicy, którzy zajęli miejsca od I do III, otrzymali statuetki, dyplomy, medale, nagrody rzeczowe – piłki, kubki reklamowe UKS "Atlas", koszulki, a także słodycze i gadżety reklamowe promujące Gminę Dębno.

Klasyfikacja końcowa konkursu:

1. Kacper Kos – 196 podbić piłką.
2. Patryk Szkarłat – 192 podbić piłką.
3. Michał Sakłak – 157 podbić piłką.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC06663
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.