"Przyjaciel Misia"

Opublikowano: piątek, 07 grudzień 2018 Drukuj E-mail

26 listopada 2018r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego "Misiowi na ucho szeptane - wiersze o misiach i niedźwiedziach". Organizatorem konkursu, który jak zawsze cieszył się ogromną popularnością wśród najmłodszych uczniów, była pani Jolanta Ogar. W konkursie udział wzięło jedenastu recytatorów z kl. II i III. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników. Wiersze były ciekawe i zostały zaprezentowane z ogromnym zaangażowaniem.

Jury przyznało dwa pierwsze miejsca - dla Julii Krzykalak z kl. IIB oraz Mileny Grzebieniarz z kl. III, dwa drugie - dla Natalii Gawor z kl. IIA oraz Anny Serafin z kl. III. Trzecie miejsce zajęła Oliwia Rzepka z kl. III, a wyróżnienie otrzymał Jakub Dudek z kl. III.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy Przyjaciela Misia oraz nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie CarpeDIEM.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MP6121838
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.