Wyniki Gminnego Konkursu Fotograficznego

Opublikowano: wtorek, 11 grudzień 2018 Drukuj E-mail

W X edycji Gminnego Konkursu Fotograficznego, który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej wzięło udział 25 prac fotograficznych wykonanych przez uczniów szkół z terenu Gminy Dębno. Pasjonaci fotografowania zmierzyli się z niełatwym tematem patriotyzmu. Na przygotowanej wystawie można było zobaczyć ciekawe ujęcia obiektów upamiętniających walkę o niepodległość, miejsca ważnych wydarzeń historycznych oraz obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe z rąk Pani Agaty Jankowskiej - dyrektor szkoły oraz Pana Włodzimierza Gurgula - dyrektora Dębińskiego Centrum Kultury - fundatora nagród.

Uroczystość uświetniły występy pierwszoklasistów oraz duetu wokalnego: Wiktorii Roczniak i Julii Górskiej. Koordynatorem konkursu była Pani Lucyna Migdał.

Laureaci:

I miejsce: Julia Roczniak – Wola Dębińska
II miejsce: Michał Marecik - Wola Dębińska
III miejsce: Karolina Kędzior - Wola Dębińska, Patryk Widło - Maszkienice

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC07975
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.