Spotkanie z Mikołajem

Opublikowano: czwartek, 13 grudzień 2018 Drukuj E-mail

 

W tym roku św. Mikołaj zaskoczył nasze dzieci. Przyszedł bowiem dzień wcześniej. Musiał tak zrobić, ponieważ przyniósł im interesujący prezent. Razem ze słodyczami dostarczył zaproszenia do kina. Uczniowie byli mu bardzo wdzięczni. 6 grudnia stał się dniem wolnym od zajęć lekcyjnych. Uczniowie z klas I-III wyjechali do kina, aby obejrzeć  film pt. "Grinch". Mieszkańcy Ktosiowa oczekiwali białego Bożego Narodzenia, a zielony stwór Grinch zrobił wszystko, by je zepsuć. Czy się mu to udało i co z tego wynikło, dowiedziały się dzieci po obejrzeniu animacji. Uczniowie zaprosili św. Mikołaja na następny rok. Znalazły się także czerwone czapki, aby chociaż troszkę upodobnić się do tego niezwykłego Świętego. 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MPC030772
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.