„ZIMOWA BAŚŃ”

Opublikowano: piątek, 14 grudzień 2018 Drukuj E-mail

 

W dniu świętego Mikołaja 6 grudnia odbył się w Muzeum Zamek w Dębnie wernisaż wystawy pokonkursowej połączony z wręczeniem nagród, wyróżnień i podziękowań uczestnikom konkursu „ZIMOWA BAŚŃ”. Swoje prace na konkurs w dwóch kategoriach wiekowych złożyło 11 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej. Jury spośród 52 prac nadesłanych z 6 szkół podstawowych z terenu Gminy Dębno oraz z Wojnicza nagrodziło kilka z naszej szkoły. Płaskie i przestrzenne dzieła związane z zimą, tradycjami świątecznymi i okresem Bożego Narodzenia, nawiązujące do baśni, legend i opowiadań, wykonane zostały przy użyciu różnorodnych materiałów i środków plastycznych.

Wśród uczniów klas 1-3 nagrodzeni zostali:

I miejsce - Zuzanna Wołek kl. IIB
II miejsca - Anna Flądro kl. I i Karolina Kędzior kl. IIB
Wyróżnienie - Sergiusz Sworniowski kl. I

W kategorii klas 4-7:

I miejsce - Nikola Cudecka kl.4
III miejsce - Amelia Dudek kl.5A
Wyróżnienia - Paulina Chamioło kl. 5A, Melania Marzec 5A, Wiktoria Roczniak kl. 5A, oraz Julia Gajda kl. VB
Podziękowanie za udział otrzymała Roksana Gębska z kl. 5A.

Więcej informacji na stronie: http://www.dck.net.pl/wernisaz-wystawy-w-zamku-w-debnie-2018

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MP2091195
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.