Polonez dla Niepodległej

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 12 listopad 2018 Opublikowano: poniedziałek, 12 listopad 2018 Drukuj E-mail

W niedzielę 11 listopada 2018 r. młodzież naszej szkoły wzięła udział w polonezie na 100 par, który zorganizowany został przez księży katechetów naszej parafii – ks. Grzegorza i ks. Bogusława. Nasi uczniowie wyróżniali się w korowodzie idącym z zamku pod kościół, a potem w tłumie tańczących. Po wspólnym występie zaprezentowali swój autorski układ taneczny do poloneza Michała Kleofasa Ogińskiego pt: „Pożegnanie ojczyzny”. Ostatnim punktem programu był pokaz sztucznych ogni. 

Odsłony: 13982

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Img 20210923 090515
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.