Święto Patrona

"Mikołaje też grają w piłkę nożną"

Opublikowano: wtorek, 01 styczeń 2019 Drukuj E-mail

W sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców pod hasłem "Mikołaje też grają w piłkę nożną". Organizatorami byli UKS "Atlas" Wola Dębińska i PSP Wola Dębińska. Na starcie stanęło 6 zespołów: Roztańczone Mikołaje, Brodate Mikołaje, Renifery, Elfy, Mikołaj i Spółka, Kopytka Renifera. Zwyciężyła drużyna Mikołaj i Spółka, która wygrała 8 meczów. Najlepszym strzelcem został Kacper Kos, który zdobył 7 bramek. Skład zwycięskiego zespołu: Michał Maziarz, Kacper Kos, Bartosz Ciemięga, Maksymilian Sikora. Nagrody w postaci piłki, pucharu, medali i słodyczy wręczyła Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej - Agata Jankowska.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M 20190402 133309
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.