Święto Patrona

REGIONALNY KONKURS HISTORYCZNY

Opublikowano: wtorek, 01 styczeń 2019 Drukuj E-mail

 

11 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się finał Gminnego Konkursu Regionalnego pt. „Poznaj historię swojej małej Ojczyzny”. W rywalizacji wzięło udział 15 uczniów z klas piątych z 5 szkół: Dębna, Maszkienic, Biadolin Szlacheckich, Sufczyna i Woli Dębińskiej. Uczestnicy wykazali się bardzo dokładną wiedzą na temat historii swojej gminy. Laureatami zostali: Szymon Kapusta, Milena Michałek, Karolina Bieniek, Zofia Gurgul, Zuzanna Jagieła, Martyna Kralka, Karolina Augustynek. Sponsorem nagród i upominków było stowarzyszenie CARPEdiem działające przy Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej. Organizatorami konkursu były panie Krystyna Klimek i Małgorzata Brzuchacz.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MIMG 1354
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.