"W wigilię świętego Andrzeja spełniona niech będzie Twoja nadzieja."

Opublikowano: piÄ…tek, 30 listopad 2018 Drukuj E-mail

Zgodnie z tradycją z okazji imienin świętego Andrzeja, 29 listopada, odbywają się huczne zabawy, podczas których chętni do poznania przyszłości wróżą sobie. Często także doszukują się symbolicznych znaczeń w przedmiotach, nabierających w tym dniu szczególnej mocy.

Również uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej przeżyli wspaniały czas, pełen magii, konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów. Wszyscy bawili się doskonale. Dziewczęta mogły poznać imię swojego przyszłego wybranka, chłopcy wybranki. Kto chciał przekonać się, jaka będzie jego przyszłość, mógł przejść magiczny tunel. W zabawie wzięły udział prawie wszystkie dzieci. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie poczęstunku. Miło spędzony czas sprawił dzieciom wiele radości i z pewnością pozostanie na długo w ich pamięci. Konkursy przygotowała i przeprowadziła pani Jolanta Ogar. Wróżbami zajęła się klasa II z wychowawczynią panią Magdaleną Hepner-Widło. Dziękujemy uczniom kl. VIII, którzy byli naszymi didżejami.

Tegoroczne andrzejki można uznać za udane. Miłą pamiątką będą fotografie wykonane podczas "magicznego czasu wróżb i tańca".

20231128 171916