"Magia Świąt Bożego Narodzenia" wciąż działa...

Opublikowano: czwartek, 20 grudzień 2018 Drukuj E-mail

20 grudnia 2018 r. w naszej szkole, podczas uroczystości z okazji świąt Bożego Narodzenia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową pt: "Magia Świąt Bożego Narodzenia". W konkursie udział wzięło 34 uczniów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Nagrodzono uczniów:

Klasy I-IV

I miejsce: Julia Krzykalak kl. IIb oraz Nikola Cudecka kl. IV
II miejsce: Anna Flądro kl. I oraz Karolina Kędzior kl. IIB
III miejsce: Michał Marecik kl. IIA oraz Michał Gajda kl. III
wyróżnieni: Szymon Śledź, Jakub Dudek, Zuzanna Wołek.

Klasy V-VIII i gimnazjum

I miejsce: Ilona Książek kl. IIIc oraz Magdalena Wołek kl VII
II miejsce: Martyna Nowacka kl. VB oraz Weronika Bihuniak kl. VB
III miejsce: Gabriela Chmielowiec kl. VII oraz Grzegorz Chmielowiec kl. VIII

Nagrodzeni otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Stowarzyszenie CAPREdiem działające przy Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze.

Konkurs zorganizowała p. Jolanta Ogar wraz z Samorządem Uczniowskim.

(Nasza Galeria)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

DSC05376
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.