Imprezy Sportowe - Gimnazjum

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 21 czerwiec 2006 Opublikowano: środa, 21 czerwiec 2006 Drukuj E-mail

W Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej odbyły się dwie imprezy sportowe. Zorganizowano Turniej Siatkówki Dziewcząt pt. „Siatkarscy Mistrzowie Szkoły” oraz Turniej Piłki Nożnej Chłopców pt. „Mini Champions League” o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej - Wiesława Kozłowskiego. Wyniki fazy finałowej turnieju siatkarskiego: II c - I b 0:3
III a - III d 3:2
II c - III a 0:3
I b - II d 1:3
II c - II d 0:3
I b - III a 1:3

Klasyfikacja końcowa turnieju siatkówki: 1. III a
2. III d
3. I b
4. II c Składy zwycięskich drużyn: III a:
Karolina Świstak, Anna Masłoń, Emilia Okrzesa, Anna Kłusek, Agnieszka Kobyłecka, Edyta Koczwara, Angelika Baka III d:
Marta Maliszczak, Anna Zych, Wioletta Michałek, Magdalena Powroźnik, Katarzyna Bartosz, Natalia Koza, Agnieszka Śledź, Dagmara Piekarczyk. I b:
Joanna Greń, Joanna Chrupka, Lucyna Matura, Kinga Siemieniec, Sylwia Gomularz, Katarzyna Kolawa, Agnieszka Mucha W turnieju piłki nożnej wzięło udział 8 drużyn poszczególnych klas z Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej. Wyniki turnieju piłki nożnej:
Półfinały: III d (Barcelona) - II d (Real Madryt) 2:2 (karne 7:8)
III a (Inter Mediolan) - II b (Liverpool) 3:0 Mecz o III miejsce: III d - II b 4:0 Finał: II d (Real Madryt) - III a (Inter Mediolan) 2:1 Końcowa klasyfikacja turnieju fazy finałowej: 1. II d (Real Madryt)
2. III a (Inter Mediolan)
3. III d (Barcelona)
4. II b (Liverpool) Składy zwycięskich drużyn: II d: Paweł Planeta, Mateusz Migda, Sebastian Szlichta,Marcin jakubas, Rafał Migda, Kamil Bodura III a: Andrzej Chmioła, Szymon Płaneta, Karol Nowak, Radosław Szlichta, Michał Węgrzyn
III d: Albert Migdał, Mateusz Pytel, Krzysztof Świstak, Robert Morys, Paweł Urbański Organizatorem zmagań sportowych był UKS „ATLAS”, Klub Olimpijczyka „Champions” oraz Zespół Szkół w Woli Dębińskiej. (Nadesłał: J. Radzikowski)

Machal 2