"Słodkie aniołki, gwiazdki i serca"

Opublikowano: środa, 19 grudzień 2018 Drukuj E-mail

Tuż przed świętami, 19 grudnia, zgodnie z przedświąteczną tradycją, uczniowie klas IIA i IIB upiekli pyszne świąteczne pierniczki i ciasteczka. Wszystkim podobało się wykrawanie świątecznych kształtów – choinek, gwiazdek, bałwanków, aniołków. Aromat pieczonych ciastek unosił się w całej szkole, przypominając o nadchodzących świętach. Gdy pierniczki były już gotowe, zostały udekorowanie lukrem, pisakami i barwnymi posypkami. Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne. Pieczenie ciastek sprawiło naszym uczniom wielką radość, a jednocześnie w miły i praktyczny sposób utrwaliło tradycje świąt Bożego Narodzenia. Ciastka zostaną zjedzone wigilii klas IIA, IIB i III.

Bardzo serdecznie dziękujemy paniom pracującym w szkolnej stołówce za pomoc w sprzątaniu góry kolorowych cukierków i stołów pełnych lukru.

Gorące ciastka z pieca wyjmowały panie: Małgorzata Migda, Jolanta Ogar i Anna Mietła.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

ZdSPWD
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.