Już Pan Jezus w żłobie leży...

Opublikowano: piątek, 21 grudzień 2018 Drukuj E-mail

21 grudnia uczniowie klas IIA, IIB i III spotkali się na wspólnej wigilii. Po uroczystym odczytaniu fragmentu Pisma Świętego i modlitwie, połamali się opłatkiem i złożyli życzenia. Po chwili zadumy i refleksji nastąpił czas radosnego kolędowania i radości z narodzenia Jezuska. Spotkanie zakończyło się wspólnym, tradycyjnym posiłkiem wigilijnym i deserem z przygotowanych wcześniej przez uczniów ciastek. Wszyscy z nadzieją oczekują spełnienia wszystkich życzeń w Nowym Roku. WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2109!!!

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MIMG 20171106 102443
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.