MAGICZNE KRYSZTAŁY

Opublikowano: poniedziałek, 11 marzec 2019 Drukuj E-mail

Uczniowie klasy IV naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych  "Magiczne kryształy", które odbyły się 28 lutego 2019 r. Zajęcia prowadził pan Grzegorz Tokarczyk, a koszty z tym związane pokryła Gmina Dębno w ramach realizowania Gminnego Programu Profilaktyki.

Zajęcia miały na celu przede wszystkim: rozwijanie możliwości twórczego spędzania czasu z rodziną i rówieśnikami, przeciwdziałanie naśladowaniu zachowań agresywnych, proponowanych przez telewizję i gry komputerowe, poznawanie i ćwiczenie form wypowiadania siebie.

Podczas zajęć dominowały aktywne formy pracy: drama, burza mózgów, ćwiczenie nowych sposobów komunikowania się, praca w grupach oraz gra dydaktyczna. Dzieci zostały zapoznawane z bajką "Magiczne kryształy", na podstawie której omówiono zagrożenia związane z niewłaściwym korzystaniem z mediów.

Mamy nadzieję, że udział w tych warsztatach będzie sprzyjał odpowiedzialnemu korzystaniu z mediów oraz naśladowaniu pozytywnych wzorców społecznych.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M P5310200
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.