Warsztaty w Katowicach

Opublikowano: poniedziałek, 18 marzec 2019 Drukuj E-mail

W dniach 14-15 marca 2019 roku uczennice, Julia Górska, Jowita Gawor, Kamila Widło, klasy 8 naszej szkoły uczestniczyły w warsztatach zorganizowanych w ramach projektu "Aktywizacja społeczna i obywatelska młodych ludzi w zakresie rozwijania kompetencji kluczowych". Zajęcia zorganizowane przez Fundację CEO (Centrum Edukacji Obywatelskiej) z Warszawy odbywały się w budynku Uniwersytetu SWPS w Katowicach, a współfinansowane były ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. 45 uczniów z kilkunastu szkół, podstawowych, gimnazjów i liceów, z południowej Polski przygotowywało się do organizowania w swoich środowiskach forów aktywności społecznej i przeprowadzenia próbnych wyborów do europarlamentu w szkołach. Uczestnicy i uczestniczki uczyli się apolityczności w działaniach, technik kampanii wyborczych, ankietowania, itp. Uczniowie wraz z opiekunami zakwaterowani byli w hotelu Silesian w Katowicach.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M 20190402 133309
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.