Jestem fit – mam zdrowie

Opublikowano: poniedziałek, 18 marzec 2019 Drukuj E-mail

Pod takim hasłem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu odbyła się III edycja konkursu „Zdrowy Styl Życia”. Uczennice z kl. 7 naszej szkoły – Aleksandra Serafin i Emilia Sowa – świetnie zaprezentowały swoją wiedzę i umiejętności dotyczące żywności, żywienia i zdrowego stylu życia, zajmując I miejsce.

Największą liczbę punktów można było zdobyć w I etapie konkursu, który polegał na indywidualnym rozwiązywaniu testu pisemnego. W II etapie należało przedstawić prezentację multimedialną o zasadach zdrowego żywienia i rodzajach aktywności fizycznej, a zadaniem  III etapu było wykonanie potrawy - zapiekanki wegetariańskiej. Suma punktów z poszczególnych części konkursu zapewniła zwycięstwo drużynie z naszej szkoły.

Uczennice zostały przygotowane przez nauczyciela biologii – Lucynę Migdał.

Zwycieska SP GIS