Jeden, dwa Å‚yki statystyki :)

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 30 czerwiec 2006 Opublikowano: piątek, 30 czerwiec 2006 Drukuj E-mail

Minęło 3 lata odkąd to, po włamaniu na szkolny serwer kiedy to zostały zniszczone wszystkie zgromadzone dokumenty, z mozołem zaczęliśmy odbudowywać nasz serwis. Dziś możemy pochwalić się, że do dnia 28 czerwca br. nasze strony internetowe odsłonięto około 507 tys. razy, czyli 40-60 osób dziennie ogląda średnio 10 naszych stron. Odwiedzają nas najczęściej Polacy, Czesi, Niemcy i Japończycy. Ale warto też wspomnieć o wizytach z takich krajów jak Australia czy Nowa Zelandia. Osoby te trafiają do nas najczęściej poprzez Google i oglądają (w kolejności popularności) galerię zdjęć, czytają dowcipy, artykuły, przeglądają bazy uczniów, nauczycieli i absolwentów, biorą udział w ankietach i forum, interesują ich recenzje filmów. Co im oferujemy? W galerii 625 zdjęć, 176 dowcipów, 102 artykuły (Biorąc pod uwagę cały trzyletni okres statystyczny ukazuje się średnio jeden artykuł na 20 dni czyżby nasza szkoła nie miała się czym pochwalić? Myślę, że problem tkwi gdzie indziej. Jeśli chcecie o tym podyskutować, to zapraszam na forum.) oraz 44 recenzje filmowe. Pomijając wkład uczniów w tworzenie serwisu oraz mój jako administratora, osobami które przyczyniają się do jego rozwoju są p. Marecik – recenzje i artykuły, p. Brzuchacz – artykuły, zdjęcia, p. Radzikowski – artykuły i zdjęcia z wydarzeń sportowych, stałym dostarczycielem nowych dowcipów jest Mina. Dziękuję!

Najlepsi2009